Відкрите заняття на Кафедрі класичної хореографії

У рамках всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася на Факультеті хореографічного мистецтва, викладачі Кафедри класичної хореографії провели відкрите заняття та майстер-клас. Фахівці з усіх куточків України мали змогу познайомитись з методикою викладання point-техніки у процесі підготовки фахівців класичного танцю.

Заслужена артистка України, доцент Ганна Олексіївна Перова звернула увагу присутніх на особливості набуття навичок пальцевої техніки у студентів. Провідний концертмейстер кафедри Людмила Володимирівна Гладка зауважила важливість високого художньо-технічного рівня музичного супроводу занять з хореографічних дисциплін.

Музичною основою для уроку point-техніки 2-4 курсів Кафедри класичної хореографії стали фрагменти балетів П.І. Чайковського «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Спляча красуня».

Студенти продемонстрували елементи пальцевого екзерсису біля станка та на середині залу.

Всі присутні мали змогу пройнятися емоційністю виконання варіацій з класичних та неокласичних балетів.

Варіація Смарагду з балету «Коштовності».

Музика Г. Форе. Хореографія Дж. Баланчіна

Виконує Анастасія Лісовенко, студентка 3-го курсу

Варіація з великого класичного па-де-де

Музика П. Чайковського. Хореографія Дж. Баланчіна