шаблоны wordpress.

ПРО СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ

З 1999 до 2003 року кафедру очолював Чорний Олег Олегович, керівник відомого на той час  шоу-балету «Дельсарт». 3 2003 року по 2008 рік   завідувачем кафедри була кандидат історичних наук, заслужений працівник культури АР Крим, доцент Легка Світлана Андріївна. З 2011 року кафедру очолює випускниця КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства, магістр державного управління, доцент, член Національної спілки хореографів України Бігус Ольга Олегівна, яка, до слова, стала наймолодшим завідувачем кафедри в Україні.

Враховуючи динаміку розвитку хореографічного мистецтва, викладачі кафедри сучасної хореографії працюють над виконанням таких завдань:

  • постійне вдосконалення навчальних курсів, зумовлене розвитком різних видів та жанрів хореографічного мистецтва і появою новітніх форм сучасного танцю;
  • створення методичного забезпечення кафедри, написання навчальних посібників, підручників, хрестоматій для абітурієнтів і студентів денної та заочної форм навчання;
  • участь викладачів і студентів кафедри в науково-практичних конференціях різних рівнів;
  • проведення майстер-класів від популярних українських та закордонних хореографів;
  • міжнародна творча співпраця з всесвітньо відомими хореографами та професійними хореографічними колективами.

Навчальні плани і програми спеціалізаціїї «Сучасна хореографія» зорієнтовані на якісну та різносторонню професійну підготовку артистів балету, викладачів фахових дисциплін та балетмейстерів. Навчальний процес на спеціалізаціїї «Сучасна хореографія»  орієнтований на широкий спектр дисциплін — як загальноосвітніх, так і спеціальних. Серед фахових предметів: “Мистецтво балетмейстера”, “Методика виконання класичного танцю”, “Дуетно-сценічний танець”, “Історико-побутовий танець”, “Режисура та акторська майстерність”. Саме на кафедрі сучасної хореографії КНУКіМ вперше в Україні з’явились такі предмети: “Теорія та методика викладання модерн-джаз танцю”, «Теорія та методика викладання contemporary», “Фольк-джаз  танець”, “Теорія та методика викладання популярних танцювальних стилів”, “Акробатика”, “Пластична  анатомія”, “Контактна імпровізація” та ін. І на сьогодні ця особливість забезпечує унікальність  професійної підготовки хореографів у КНУКіМ, що суттєво відрізняє Київський національний університет культури і мистецтв від інших вищих навчальних закладів.

До викладацького складу постійно залучаються досвідчені педагоги-хореографи, які мають фундаментальну професійну освіту, досвід роботи у відомих хореографічних колективах України, вчені та мистецькі звання, наукові ступені, дипломи і грамоти міжнародних конкурсів артистів.