Майстер-клас від всесвітньо відомого хіп-хопера Грега Чапкіса

Для студентів Кафедри сучасної хореографії Факультету хореографічного мистецтва КНУКіМ відбувся ексклюзивний майстер-клас Грега Чапкіса – сина відомого українського хореографа, народного артиста України, професора Кафедри сучасної хореографії КНУКіМ Григорія Миколайовича Чапкіса.

1

Грег Чапкіс (Greg Chapkis) – непересічна особистість, видатний американський хореограф, один з найкращих хіп-хоперів світу, який бездоганно володіє власним тілом та майстерно втілює в життя свої найсміливіші ідеї. Він вже 15 років проживає в США, де має свою школу танців «Chapkis Dance», що є однією з найпотужніших в Америці. Більше 150 студентів щотижня відвідують його класи. Greg був учасником всесвітньо відомого танцювального шоу «So U Think U Can Dance» та найбільшого американського TV-шоу «America Got Talent».

30

105

У 2011 році Greg Chapkis був представлений до нагороди «Hall Of Fame Award» одного з найбільш шанованих змагань в Північній Каліфорнії – «Battlefest 360». Він успішно організовує власні змагання та шоу: «Collaboration», «Gift to Gig», «Under Construction» та «Chapkis Dance Annual Halloween Show». Зараз працює як хореограф із популярною співачкою Ciara та не менш іменитими артистами: Jessica Mauboy, RazB(B2K), Christy Frank, J Sweet. Також Greg – один з хореографів танцювальної команди «Warrior Girls» – групи підтримки баскетбольної команди «Golden State Warriors».

141531

У своєму майстер-класі хореограф представив студентській молоді складні хіп-хоп-комбінації з авторською танцювальною лексикою, навчаючи відчувати ритм та просто ловити кайф від хорошого треку в стилі R&B, під який і виконується цей вуличний танець. Хіп-хоп не має рамок та обмежень, він повністю вільний і залежить тільки від емоцій.

36обріз зліва

У ході майстер-класу Грег відзначив талант і стремління до самовдосконалення та розвитку в різних стилях танцю студентів Кафедри сучасної хореографії КНУКіМ.

45

Видатний хореограф дав декілька цінних порад молоді: «Вчіться відчувати ритм, займайтеся регулярно, відпрацьовуйте танцювальні елементи та композиції до автоматизму. Ніколи не намагайтеся наслідувати кого-небудь, найчастіше це виглядає смішно, адже повторити майстерність професійних танцюристів неможливо. Будьте собою, створюйте власні манеру і стиль. Прагніть самовдосконалення і постійно працюйте над собою. Потрібно жити й дихати танцем – тоді у вас все вийде».

4750

Майстер-клас пройшов у веселій і динамічній атмосфері. Грег Чапкіс справив на майбутніх хореографів неповторне враження. Вони із захопленням повторювали кожен рух майстра та намагались взяти максимум від хіп-хоп хореографії.

2

Організатор заходу, завідувач Кафедри сучасної хореографії КНУКіМ, кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга Бігус відзначила, що танцювальні майстер-класи провідних хореографів світу є доброю традицією кафедри, оскільки це допомагає студентській молоді підвищувати свій професійний рівень та здобувати новий творчий досвід. А такі яскраві та успішні особистості як Грег Чапкіс є безумовним прикладом для молодих танцівників-початківців.