Майстер-клас Олександра Лещенка

На Факультеті хореографічного мистецтва КНУКіМ відбувся майстер-клас відомого українського хореографа, зіркового випускника Університету культури та нині викладача спеціалізації «Сучасна хореографія» КНУКіМ Олександра Лещенка. Удосконалити свої уміння та поспілкуватись із творчою особистістю на захід завітали першокурсники.

Олександр Лещенко – керівник та головний хореограф танцювального колективу «Форсайт», срібний призер проекту «Танцюють всі», хореограф-постановник номерів для телепроекту «Суперзірка» та другого сезону шоу «Майданс».

Упродовж майстер-класу Олександр продемонстрував першокурсникам танцювальну комбінацію у джазовому стилі, показавши манеру виконання хореографії та техніку виконання рухів на координацію. Студенти намагались повторювати та поступово запам’ятовували елементи комбінації. Відчувався неймовірний драйв та запал, а спільний танець подарував усім ще більше незабутніх емоцій і чудового настрою.

Втомлені, але щасливі КНУКіМівці залишились у захваті від майстер-класу та дякували Олександру за отриманий досвід.

Відтепер подібні навчальні майстер-класи будуть відбуватися на Факультеті хореографічного мистецтва щотижня, аби молодь могла вдосконалювати майстерність та постійно розвивати свої вміння й навички.